DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
reklam
Google News

Alfamarine Shipyard

Son Güncelleme :

09 Şubat 2024 - 13:30

Alfamarine Shipyard

Alfamarine Shipyard: Denizcilikte Mükemmellik ve İnovasyon

Alfamarine tersanesi, motor yatların inşası ve bakımında mükemmellik standartlarını temsil eder. Marcello Fazioli tarafından kurulan ve bir yarış teknesi tutkunu olan şirket, 1976’da ünlü Bronte 40’ın prototipini üreterek teknoloji ve stil açısından öncü bir geleneğin başlangıcını yapmıştır.

Sonny Levi, Franco Harrauer ve Studio Bacigalupo gibi ünlü tasarımcılar ve mühendisler tarafından desteklenen Alfamarine, gemideki güvenlik, konfor ve performansı göz önünde bulundurarak her müşterinin ihtiyacını karşılayabilecek tekneler üretir. Bu nedenle Alfamarine yatları uluslararası yatçılık topluluğu tarafından sıklıkla ödüllendirilmiştir.

Alfamarine, denizde hız ve verimlilik açısından bir devrim olan Arneson yüzey şanzımanını ilk kuran şirketlerden biridir. Örneğin, Alfamarine 65, 18 metre uzunluğu, 30 ton ağırlığı, 3300 toplam motor gücü ve 60 knot azami hızıyla dikkat çeker.

Alfamarine, yeni yatların inşası ve bakımında yılların deneyimini kullanarak 27 metre uzunluğa kadar her tür teknenin kışlama ve yeniden donatma işlerini üstlenir. Özel tesislerinde basınçlı boya püskürtme kabinlerinden dahili mekanik atölyelere kadar geniş bir hizmet yelpazesi sunar. Ayrıca, müşterilere kalıcı bir destek sağlamak amacıyla iç alanlarını genişletmiş ve Akdeniz’deki diğer tersanelerle işbirliği yapmıştır.

Alfamarine Shipyard, denizcilikte mükemmellik ve inovasyonun bir simgesidir.

Boats Group