DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
reklam
Google News

Alm Jachtbouw

Son Güncelleme :

09 Şubat 2024 - 13:11

Alm Jachtbouw

Alm Jachtbouw: Denizcilikte Kalite ve Geleneksel Zanaatkarlık

Alm Yat Üreticileri olarak, sadece hayal etmekle kalmıyor, aynı zamanda gerçeğe dönüştürüyoruz! 10 metreden 30 metreye kadar çelik yatlar üretiyoruz. Optimum konfor ve zamansız, ancak her zaman ayırt edici bir karakterle eş anlamlı olan uzunluklar sunuyoruz.

Kaliteyi bir gelenek olarak benimsiyoruz. 1 Ekim 1977’de Nieuwendijk’te su sporları meraklısı Cees van Maastricht, arkadaşı Chris Dolislager ile birlikte bağımsızlık şansını denemeye karar verdi. Evinin yanındaki 12 x 9 metrelik beton kulübede hobisi gerçek bir işe dönüştü.

İlk yıllarda, her gemiyi yaptığı Alm’dan ilham aldı. Ortakları, iş için gerekli olan yönetim ve muhasebeyi organize ederek üzerlerine düşeni yaptılar. Komisyonların sayısı istikrarlı bir şekilde artarken, kısa sürede ikinci bir tekne barakası inşa edilmesi gerekiyordu. 1987’de iş faaliyetlerini Werkendam’daki Beatrixhaven’a taşıdılar. Ancak işletmenin sürekli büyümesi, bir kez daha mevcut tesislerin kapasitesini aştı ve 1999’da bir başka taşınma, işletmeyi Steurgat’taki yeni ve daha geniş tesislere götürdü.

Bu süreçte, gelecek nesil dizginleri ele aldı ve işletmenin yönetimi, Cees’in oğlu Jacco van Maastricht ile birlikte Arie Pruissen tarafından devralındı.

Boats Group