DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
reklam
Google News

Bandido yachts

Son Güncelleme :

09 Şubat 2024 - 19:17

Bandido yachts

Bandido  Yachts 

Traute ve Dierk Drettmann tarafından 1970 yılında kurulan Drettmann Yachts , Alman Bremen’de küçük bir garajda bulunuyordu. O zamanlar şirket sadece kullanılmış tekneler satıyordu. Yavaş yavaş, şirket ivme kazandı ve dünyaca ünlü bir broker olmayı başardı.

1989 yılında Albert Drettmann ve eşi Claudia’nın yönetim kuruluna gelmesiyle birlikte şirket, sloganı Henry Ford’dan bir alıntı olan yeni bir kurumsal politika benimsedi:

«İş paradan daha fazlasıdır. Sadece para kazanan bir iş, kötü bir iş türüdür.
Bu konseptten hareketle şirket etki alanını genişletmeye başlamış ve 1993 yılında Bandido markası altında tekne üretimine başlamıştır. İlk tekneler Tayvan’daki fabrikada üretildi . Bandido keşif yatları sayesinde, şirket bir gemi yapımcısı olarak dünyaca ünlü oldu.

Üretme
Bugün şirket, Tayvanlı ortakları Horizon Yachts’ın hizmetlerini terk etti ve Almanya ve Türkiye’deki fabrikalarda tekneler inşa ediyor . Şirket bağımsız olarak, gövdeleri geleneksel olarak çelikten ve üst yapıları alüminyumdan yapılmış modeller geliştiriyor.

Model aralığı
Bandido tekneleri, dünyayı kısıtlama olmaksızın keşfetmek isteyenler için tasarlanmış yarı özel yatlardır. Tersane, 80 ila 148 fit uzunluğunda deplasman keşif tekneleri üretiyor .

Dizel-elektrik üniteler, minimum yakıt tüketimi ile transatlantik mesafelerin kolayca üstesinden gelmenizi sağlar. Yeterli sayıda uçağa alınabilen su oyuncakları da uzun yolculuklarda sıkılmanıza izin vermeyecek.

Özellikleri .
Her Bandido yat, verimlilik ve manevra kabiliyeti açısından yeni standartlar belirleyen kendi tasarımına sahip motorlarla donatılmıştır. Kapsüller, kısıtlama olmaksızın 360° dönebilme özelliğine sahip olup, geminin rotasını kolayca ayarlamalarına ve dar limanlarda bile demirlemeyi çok daha kolay hale getirmelerine olanak tanır.

Ayrıca dizel-elektrikli motorlar, geleneksel kurulumların aksine daha az titreşim ve gürültü yaratır ve daha az yer kaplar ve mühendislere tasarımlarında daha fazla özgürlük verir.

Boats Group