DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
reklam

Bavaria

Son Güncelleme :

09 Şubat 2024 - 22:49

Bavaria

Gena Turizm Yatçılık Organizasyon, İnş. ve Ticaret Ltd Şti 1995 yılında kurulmuştur. Kardeş şirketi olan ve 1996 yılında kurulan Franken Meer Yatçılık Organizasyon ve Dış Ticaret Ltd Şti. ile 2018 yılında birleşmiştir.

Kuruluşundan itibaren yat bakım, yat servis, yat charter, seyahat acentesi, gemi acenteliği faaliyetlerini başarı ile sürdürmektedir. Şirketimiz 2000 yılından beri yetkili olarak üstün Alman Teknolojisi Bavaria Yachts yelkenli yatlarının satış ve satış sonrası garanti, servis ve bakım hizmetlerini yerine getirmektedir. Şirket bünyesindeki „Gena Yacht Charter“ halen Göcek Marintürk Marina’da Bavaria yelkenli yatlarından oluşan filosu ile yat charter hizmetini sürdürmektedir.

2009 Mart ayı itibari ile Bavaria Motor Yatlarının satış temsilciliğini üstlenen firmamız, 2011 Ekim ayı itibari ile Grand Soleil yelkenli tekneleri Türkiye satış temsilcisi olmuştur. 2014 yılında Bavaria Yachtbau firmasının Fransız Katamaran üreticisi Nautitech Catamarans’ı satın alması ile şirketimiz Bavaria Nautitech Katamaranları Türkiye temsilciliğini üstlenmiştir.

Bavaria yatlarının yanı sıra diğer tüm dünya markaları motor ve yelkenli teknelerinin servis, bakım, refit işlemleri de tecrübeli ve eğitimli ekibimiz tarafından başarı ile uygulanmaktadır.

Ana bakım merkezimiz Çeşme‐Port Alaçatı Marina’dadır. Bunun yanında Türkiye’nin tüm marinaları ve koylarında servis verebilen gezici servis ekibimiz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Boats Group