DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
reklam
Google News

Cantieri di Pisa

Son Güncelleme :

10 Şubat 2024 - 19:54

Cantieri di Pisa

Cantieri di Pisa

Cantieri di Pisa: Yıldızların Takımyıldızı

1945 yılında askeri ve sivil teknelerin inşasıyla başlayan Cantieri di Pisa, modern çağda 1960’lardan itibaren Eridanus takımyıldızının yıldızlarından esinlenerek ün kazandı. Akhir serisi ile tanınan tersane, bu serideki yatlarla adını bir takımyıldızın en parlak yıldızı olan ikonik Akhir serisinde pekiştirdi.

Yarım yüzyıldan fazla bir süredir Cantieri di Pisa, birbirinden ünlü Saturno, Jupiter, Polaris, Pegasus, Kitalpha ve Akhir hatlarıyla kendi galaksisini yarattı. 2018’de, başarılı endüstriyel girişimciler, yat sahipleri ve meraklılarından oluşan yeni bir grup tarafından satın alındı. Bu grup, GELENEK – KONFOR ve YENİLİK’i geliştirme misyonuyla sürekli olarak stratejik ortaklıklar seçiyor ve geleceğin en kaliteli yatlarını sunuyor.

Bugüne kadar 600’den fazla yat inşa eden Cantieri di Pisa, Akhir serisi dahil olmak üzere 26 metrelik Akhir 85 ila 47 metrelik Akhir 153 arasında değişen yatlarla dünya çapında pazarda lider konumda yer alıyor.

Cantieri di Pisa’nın başarısı, nesiller boyunca yüreklerini ve olağanüstü işçilik becerilerini ortaya koyan kişilerin zihinlerinde ve ellerinde derin kökler salmıştır. Tersane, 20 yılı aşkın deneyime sahip orijinal mekanik, marangoz, mimar ve teknisyen grubunu korurken, aynı zamanda çağdaş süreç ve organizasyon modellerini benimseyerek yeni ortaklarla entegre olmayı da hedeflemektedir. CdP, her zaman yüksek kalite ve tasarımı sağlamak için en yüksek uluslararası standartları benimsemeye kararlıdır.

Boats Group