DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
reklam
Google News

Carver Yacht

Son Güncelleme :

10 Şubat 2024 - 20:07

Carver Yacht

Carver Yacht: Seyir Gemilerinin Öncüsü

1954 yılında Charles Carter ve George Verhagen, Wisconsin, Milwaukee’deki bir garajda yüksek hızlı tekneler inşa etmeye başladılar. İki acemi inşaatçı olarak başlayan bu hobi, kısa sürede bölgede yüksek kaliteli tekneleriyle ün kazandı ve Carver Boat Company adı altında bir işe dönüştü.

1960’ların ortalarına gelindiğinde, Carver’ın üretim hattı maun kaplamalı teknelerden kabinli kruvazörlere genişledi. Fiberglasın kullanımıyla birlikte, 1970’lerde Carver daha büyük, ikiz motorlu kruvazörlerin üretimine başladı.

1980’lerde, Carver lüks motor yat pazarında ulusal bir lider haline gelmek için satın alındı ve kıç kabin motorlu yatlarıyla tanındı. 1990’lar, Voyager uzun menzilli kruvazör serisinin ve kıçtan tahrikli Montego serisinin tanıtımına şahit oldu.

Bugün, Carver Yachts sektörde geniş, son derece işlevsel ve güvenilir seyir gemileri üretmeye devam ediyor. Carver Command Bridge ve Coupe modelleri, tasarım ve performans açısından seyir yatlarının yeni standartlarını belirleyerek 34 ila 52 fit arasında geniş bir yelpazede müşterilere hizmet sunuyor.

Boats Group