DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
reklam
Google News

Concept Yachts

Son Güncelleme :

10 Şubat 2024 - 21:17

Concept Yachts

Concept Yachts: Profesyonel Yaklaşım ve Teknik Destek
Concept Yachts, 2003 yılında kurulan bir şirkettir ve altı uluslararası mobil bölümü olan Concept Composites, Concept Yacht Finishing, Concept Teak, Cybermarine ve Concept Consultancy’den oluşmaktadır. Şirket, uzman sektörlerde teknik destek ve danışmanlık hizmetleri sunarak sektördeki ihtiyaçları karşılamayı amaçlamaktadır.

Profesyonel Yaklaşım
Concept Yachts, teknik destek ve danışmanlık hizmetlerinde “uygulamalı” bir yaklaşım sunarak sektörde fark yaratır. Yıllarca kompozit ve yat kaplama endüstrilerinde çalışarak edinilen deneyim ve bilgi, şirketi sektörde lider bir konuma getirmiştir.

Sorunların Tespiti ve Çözüm Odaklı Yaklaşım
Şirket, dünyanın dört bir yanındaki tersanelerin esnek personel gereksinimleriyle ilgili yaşadığı sorunları tespit etmiş ve bu sorunların hazırlıksız projelere neden olduğunu fark etmiştir. Bu sorunlara çözüm getirmek için Concept Yachts, alt yüklenicilerden oluşan bir ekibe sahiptir. Bu ekip, 45’in üzerinde gelişmiş kompozit teknisyeni ve süper yat kaplama uzmanından oluşur.

Geniş Yetenekler ve Çözümler
Concept Yachts, her büyüklükteki projeyi yürütebilecek yeteneklere sahiptir. Şirketin ekibinin genişliği ve uzmanlığı, her projenin tam potansiyelini gerçekleştirmek için gerekli tüm gereksinimleri karşılayabilecek esneklik ve güvenilirlik sağlar. Concept Yachts, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak ve projelerini başarıyla tamamlamak için gereken donanıma ve uzmanlığa sahiptir.

Concept Yachts, profesyonel yaklaşımı ve çözüm odaklı yaklaşımıyla sektörde güvenilir bir isim haline gelmiştir. Müşterilerine en yüksek kalitede hizmet sunmayı ve projelerini zamanında ve bütçe dahilinde tamamlamayı taahhüt eden bir şirkettir.

Boats Group