DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
reklam
Google News

De Vries Lentsch

Son Güncelleme :

11 Şubat 2024 - 12:41

De Vries Lentsch

De Vries Lentsch Yatları

De Vries Lentsch Yachts BV’nin kökenleri, De Vries Lentsch’in Amsterdam limanı için ahşap kürek tekneleri üreticisi ve tasarımcısı olarak işe başladığı 1878 yılına dayanmaktadır.

Amsterdam’ın kuzeyinde yer alan tersane, özellikle Titanik felaketinin ardından önemli sayıda cankurtaran filikası üretmesiyle ön plana çıktı. Daha sonra yelkenli yat ve motorlu teknelerin inşası ve satışına girişerek dünya çapında bir üne kavuştu.

İkinci Dünya Savaşı’nın ardından tersane, 1950’lerde Feadship organizasyonuna katıldı ve bir dizi birinci sınıf motorlu yat üretmeye başladı. 1960 yılında tersanenin tasarım departmanı ayrılarak De Vries Lentsch Yat Tasarımcıları ve Gemi Mimarları’nın başlangıcı oldu. O zamandan bu yana, her biri tanınabilir De Vries Lentsch stilini taşıyan binin üzerinde tasarım ürettiler.

Bugünün Çalışmaları:

Yelkenli ve motorlu yatlar gibi yüksek hızlı gemilerin yanı sıra kurtarma, pilot, devriye ve kurtarma botları gibi özel teknelerin tasarımında da uzmanız. Tasarım uzmanlığımız, dış ve iç tasarım, gemi inşaatı, mühendislik ve denetim dahil olmak üzere tüm önemli tasarım disiplinlerini kapsamaktadır. Öncelikle De Vries Lentsch tarafından tasarlanan ve/veya inşa edilen yatlar, denizcilik endüstrisinde mükemmelliğe ve yeniliğe olan bağlılığımızın kanıtıdır.

Boats Group