DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
reklam
Google News

Horizon Yacht

Son Güncelleme :

13 Şubat 2024 - 19:36

Horizon Yacht

 

Horizon Yachts, müşterilerinin vizyonlarını en yüksek mükemmellik standartlarına uygun olarak gerçekleştirmeye adanmıştır. Her Horizon yatı, sahibinin yaşam tarzını ve kişiliğini eşsiz bir şekilde yansıtan özel bir deneyim sunar.

Her Horizon Yat serisi, en yüksek standartlarda tasarlanmış ve üretilmiştir ve her müşterinin kendi düzenini özelleştirebileceği bir platform sağlar. Bu seviyede özelleştirmeye izin vermek, bazı zorluklarla karşılaşabileceği anlamına gelir, ancak Horizon’un kendini işine adamış ve ilham veren ekibi, bu tür durumları geliştirme fırsatı olarak görür.

Horizon yatınız sadece tarzınızı ve kişiliğinizi somutlaştırmakla kalmaz, aynı zamanda size gönül rahatlığı da sağlar. Her bir Horizon yatı, müşterilerin Horizon ekibinin bilgi ve deneyiminden faydalanmasını sağlar. Ufuk’u diğer yat üreticilerinden ayıran şey, onlarca yıllık kaliteli yat inşa deneyimi ile birlikte dikkatli planlama ile birleşen yenilikçi düşüncedir.

Horizon ekibi, tasarımın ilk aşamalarından inşa sürecine ve nihai donanıma kadar hizmetinizdedir. Her bir yatın yapımdaki kalite ve mükemmelliğe olan bağlılığı, ikinci, üçüncü ve dördüncü kez Horizon sahiplerinde yüksek tutma oranları sağlamıştır. Horizon ailesinin bir parçası olduğunuzda, Horizon bayileri ve beş kıtada bulunan servis merkezleri tarafından sağlanan olağanüstü hizmet ve bakımın keyfini çıkarabilirsiniz.

Horizon, çevresel açıdan sürdürülebilir yat tasarımı ve inşasına girişimde bulunmuştur ve çevreye duyarlı ve verimli tasarım ve yapım yöntemlerinde öncü olmaya devam etmektedir. Her Horizon yatı, ISO 12217 stabilite gereklilikleri ve ISO 6954 titreşim ve harmonik standartlarını karşıladığından emin olmak için titizlikle test edilmiştir.

Horizon’un iş gücü ve kurum içi tasarımcılar, deniz mimarları ve mühendislerden oluşan ekibi, sektördeki en iyilerden bazılarıdır. Horizon yatlarının çoğu, DNV (Det Norske Veritas) sınıfı sertifikasına ve MCA (Denizcilik ve Sahil Güvenlik Ajansı) uyumluluğuna göre inşa edilmiştir ve tümü, Horizon’un müşterilerine yönelik Kalite Taahhüdünün bir parçası olarak sıkı kalite kontrol prosedürlerine tabi tutulmuştur.

Her Horizon yatı, dünyanın önde gelen yat tasarımcılarının uzmanlığı ile Horizon’un kendi bünyesindeki profesyonel deniz mimarlarından oluşan ekibin birleşimiyle oluşturulan benzersiz bir “Horizon Style” ile tasarlanmıştır. Dış tasarım, stil ve gelişmişlik bir araya gelerek farklı model serilerini kapsayan bir dizi yat yaratmak için dünya çapında tanınmış tasarımcılar ve deniz mimarlarıyla işbirliği içinde gerçekleşir.

Boats Group