DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
reklam
Google News

Ki̇ralik Katamaran Etoile Magique 26 Metre 8 Kabi̇n 16 Mi̇safi̇r 17.300 €

Son Güncelleme :

05 Ocak 2023 - 1:26

Ki̇ralik Katamaran Etoile Magique 26 Metre 8 Kabi̇n 16 Mi̇safi̇r 17.300 €

kiralik_katamaran_etoile narine_yat.tv_1
Etoile Marine tersanesinin 24,6m/80’9″ katamaran yatı ‘Etoile Magique’ , 8 kabinde 16 kişiye kadar esnek konaklama imkanı sunar ve iç tasarımı Etoile Marine’e aittir.

Lüksten ödün vermeden biraz daha fazla alan arayanlar için Etoile Magique’de ihtiyacınız olan her şey var. Geniş yaşam alanları ve kiralama odaklı olanaklarla övünen bu yat, aileler ve arkadaşlarla muhteşem tatiller için özel olarak inşa edilmiştir.

MİSAFİR KONAKLAMA
Etoile Magique, bu boyuttaki bir kiralık yat için büyük esneklik sunan sekiz kabin düzeniyle dikkat çekiyor. 2004 yılında inşa edilen She, sekiz çift kişilik kabinden oluşan düzeni ile 16 kişiye kadar misafir ağırlayabiliyor. Ayrıca rahat bir lüks yat kiralama deneyimi sağlamak için gemide 3 mürettebatı taşıma kapasitesine sahiptir.

PERFORMANS VE MENZİL
GRP gövdesi ve GRP üst yapısı ile inşa edilmiş olup, teknede daha fazla alan sunar ve tam deplasmanlı gövdesi sayesinde demirdeyken daha dengelidir. Etoile Magique 12 knot’ta rahat bir şekilde seyrediyor, maksimum 15 knot hıza ulaşıyor.

Tüm yıl boyunca Akdeniz’in büyülü sularında bulunan Etoile Magique, bir sonraki lüks yat kiralamanız için hazır. Etoile Magique’in Akdeniz’in büyülü yerlerini, yemeklerini ve deneyimlerini keşfetmesine izin verin.

Katamaran yat Etoile Magique’de bir kiralama, size bir haftalık unutulmaz aile anıları sunacak
YAT.TV