DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
reklam
Google News

Ki̇rali̇k Süper Yelkeli̇ Sea Eagle 81 Metre 6 Kabi̇n Mi̇safi̇r 12 Haftalik 550.000 €

Son Güncelleme :

04 Ocak 2023 - 4:01

Ki̇rali̇k Süper Yelkeli̇ Sea Eagle 81 Metre 6 Kabi̇n Mi̇safi̇r 12 Haftalik 550.000 €

Dünyanın en büyük alüminyum lüks yelkenli yatı
Yelken altında 22 deniz miline kadar olağanüstü yelken deneyimi ve performansı
Charter’da en verimli yer değiştirmeyi sağlayan rakipsiz menzil
Charter pazarında ilk kez sunuluyor
Ana direkte misafir kuş yuvası
Bir spor salonuna dönüştürülebilir ikiz kabin dahil olmak üzere altı misafir kamarası
Dakikalar içinde demirlemeden yelken açmaya

SEA EAGLE son derece seksi bir yelkenli yattır. Görünüşü muhteşem, güzel rahatı ve hafif rüzgarlarda bile performansı rakipsiz, benzersiz bir çekiciliği var. Şimdiye kadar yapılmış en büyük 10 yelkenli yattan biri olduğu için cesur başarıları takdir edenlere hitap edecek. O tamamen üstünlükle ilgili.

Estetik açıdan çekici bir yat olmasının yanı sıra, su üzerinde gerçek bir duruşa sahip olan bu yat, düzenli olarak çift haneli hızlarda seyreden ve demirli durumdan yelken durumuna geçmesi birkaç dakika süren bir yattır. Rüzgârın doğal gücünü kullanabilir ve onu 22 knot’a çevirebilir, dikey pruvası dalgaları zar zor bir fısıltı ile kesebilir. SEA EAGLE sizi doğayla baş başa bırakan bir yattır.

Bu hızda yelken açmanın katıksız coşkusunu ne kadar vurgulasak azdır. Daha büyük bir güce bağlanma hissi var. Bu hız, aynı zamanda, zaman verimliliğinden ödün vermeden yelken açmak istediğiniz yere yelken açabilmeniz için hızlı bir şekilde yerini değiştirmesini kolaylaştırır. Gün sakinse, güzergahı yolunda tutmak için iki büyük motor var.

Okyanusları ehlileştiren hızına ve güzel ve seksi görünümüne rağmen, seyir halindeyken çok rahat ve her koşulda gemide hareket etmesi çok kolay. Son derece deneyimli ekibi de her zaman yanınızda. Misafirlerinizden biri yatı üst köprüden yönlendirmek isterse, bu kolayca yapılır. Işıldayan gülümsemeleri yakalamak için kameranızı unutmayın!

Demir attığında geniş güverte alanları bir olasılıklar oyun alanına dönüşüyor. Şef barbeküde gayri resmi bir akşam yemeği hazırlarken flybridge’de bir kokteyl eşliğinde güneşin batışını görün. Ana güvertedeki açık hava sinemasında büyük bir yelkenli ekranda bir film izleyin veya demirleme yerinizin heyecan verici kuşbakışı manzarasının keyfini çıkarmak için ana direğe yükselen karga yuvasına tırmanın.

Ana güvertenin kıç tarafındaki iç-dış barda akşam yemeği öncesi bir içeceğin tadını çıkarın veya geniş kıç güverteye uzanmadan önce çıkıntının gölgelediği açık hava yemek masasında öğle yemeği yiyin. Özel günler için, etrafı saran manzaralı resmi bir yemek odası ve dinlenme salonu vardır.

Keşfetmek için karaya çıkmak istiyorsanız, her koşulda kullanılabilen bir gemi ortası biniş platformu var. Aksi takdirde suya erişim, mürettebatın waverunner’lardan e-folyolara, SeaBob’lardan yelkenli botlara, tüplü dalış setinden kanolara ve SUP’lara kadar çok çeşitli su oyuncaklarının keyfini çıkarmanıza yardımcı olmaya hazır olduğu, katlanır yüzme platformundan sağlanır.

Yatma vakti geldiğinde, alt güvertede iki master süit, üç ikiz süit ve çocuk kamarasına, bebek karyolalı dadı kamarasına veya personel kamarasına dönüştürülebilen bir spor salonu ile son derece çok yönlü bir konaklama imkanına sahiptir.

Misafirlerinizin doğanın destansı gücünü anlamasını ve okyanusun harikasını takdir etmesini istiyorsanız, başka hiçbir yelkenli yat SEA EAGLE gibi sunamaz. Bütün bunlar, herkesin sevdiği bir mürettebatla denizde harika bir tatilin tadını çıkarırken. Unutulmaz kiralamanızı bugün ayırtın
TEKNE .TV