DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
reklam
Google News

Kutay Marin

Son Güncelleme :

13 Şubat 2024 - 21:52

Kutay Marin
 

Kutlay Marine: Özgün Tasarımlarla Denizcilikte Liderlik

Firmanın başarısı, taklit olmayan, özgün ve kendi tasarımları olan tekneleri üretmesinden gelir. Kutlay Marine’in tekneleri, içten ve dıştan takmalı motor seçenekleriyle çeşitlendirilmiş balıkçı teknelerinden, motor yat ve ticari teknelerine kadar geniş bir yelpazede sunulmaktadır. Balıkçı teknelerinin boyutları 2,5 metre ile 5,70 metre arasında değişirken, motor yat ve ticari teknelerin boyutları 6,50 metre ile 14,00 metre arasında değişmektedir.

İstanbul, Bodrum, İzmir ve Avrupa’da katıldıkları boatshow’larda Kutlay Marine’in tekneleri, yerli ve yabancı birçok ziyaretçinin ilgisini çekmiş ve sektörde saygın bir konuma ulaşmıştır. Firmanın tekneleri, müşterilerin ve sektörde etkili kişilerin beğenisini kazanmıştır. Yurt içindeki satışların yanı sıra, Kutlay Marine tekneleri Avrupa ve Ortadoğu ülkelerine de ihraç edilmektedir.

Türkiye’nin ilk polyester ticari tur teknelerini başarıyla üreten Kutlay Marine, kalitesini kanıtlamış ve sektörde güvenilir bir marka haline gelmiştir. 1958 yılından bu yana Ege Bölgesi’nde imalat ve ticaret yapmakta olan Kutlay markası, 2008’de Kutlay Marine’in kuruluşuyla motor yat imalatına adım atmıştır. Kutlay Marine, Agora Yatçılık tarafından tescilli bir markadır ve denizcilik endüstrisindeki lider konumunu sürdürmektedir.

Boats Group