DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
reklam
Google News

Mercan Yachting

Son Güncelleme :

15 Şubat 2024 - 0:07

Mercan Yachting
 

Mercan Yachting, 1988 yılında kusursuz tekneler üretme tutkusu ve hedefiyle kurulmuş bir tersanedir. İzmir, Türkiye’deki tesislerinden dünya çapında 46 ülkeye, müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutarak ustalıkla tekneler üretmeye devam etmektedir.

Su sporları alanında global pazardaki liderliğini sürdürme ve yeni modelleriyle bu alandaki üstün deneyimini farklı pazarlara taşıma hedefiyle faaliyet göstermektedir.

Mercan Yachting, 3 metreden 14 metreye kadar olan su sporları tekneleri, gezi tekneleri, yolcu tekneleri, balıkçı tekneleri, dalış tekneleri ve özel üretim teknelerini, Gezi Tekneleri Yönetmeliği veya Klass standartları çerçevesinde üretmektedir. Kalite standartlarının ötesinde, her detayı analiz ederek ve tasarlayarak özgün ve kaliteli tekneler üretmektedir.

Teknik kadrosunun ve yöneticilerinin üst düzey deneyimi sayesinde, geleceğin ihtiyaçlarını da anlayarak size özel, yenilikçi tekneler tasarlamaktadır. Kusursuz üretim felsefesine bağlı kalarak, özgün tasarımı ve mühendisliği ustalıkla birleştirerek müşterilere yüksek kaliteli tekneler sunmaktadır.

Kaliteli malzemelerle birleştirilen bu ustalık, denizde kusursuz performans ve deneyim arayan kullanıcıların beğenisine sunulmaktadır. Mercan Yachting, müşteri memnuniyetini ve teknelerinin kalitesini her zaman en üst seviyede tutarak sektörde önemli bir konuma sahiptir.

Boats Group