DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
reklam
Google News

Moran Yacht

Son Güncelleme :

14 Şubat 2024 - 21:08

Moran Yacht

Moran Yacht

Moran Yat ve Gemi: Lüksün ve Güvenin Adresi

Moran Yacht and Ship, yat inşaatı, yat yönetimi, satış ve kiralamada dünya lideri konumundadır. Yenilikçi ve işine adanmış profesyonellerden oluşan bir ekip ile hareket ederek, rakiplerimizin önünde yer alıyoruz. Başarımızın temeli basittir – Söz verdiklerimizi yerine getiririz. Müşterilerimize ve diğer brokerlere verdiğimiz sözleri ve taahhütlerimizi tutarız. Sözümüz, taahhüdümüzdür.

Yönetici ekibimizin her bir üyesi, lüks motor yatlarında geniş deneyime sahiptir. Bu da müşterilerimize yılların birikiminden elde edilen dürüst ve tarafsız tavsiyeler sunmamızı sağlar. Moran Yacht and Ship’i diğerlerinden farklı kılan şey, bu paha biçilmez deneyim ve bakış açısıdır.

Moran Yacht and Ship, 30 yılı aşkın süredir yat komisyonculuğu alanında liderlik ederek, bağımsız ve finansal açıdan sağlam bir organizasyon olarak gelişmeye devam etmektedir. Müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmayı taahhüt ediyoruz. İster bir yat satmak veya satın almak isteyin, ister süper yat yapımcıları veya lüks yat kiralama hizmetleri arıyor olun, Moran Yacht and Ship’deki uzmanlar size dünyanın her yerinde en iyi, en bilgili ve gizli yat hizmetlerini sunacaklarından emin olabilirsiniz.

Bizim hakkımızda daha fazla bilgi edinmek ve lüks yatlarınız için mükemmel çözümler bulmak için bugün Moran ekibimizin bir üyesiyle iletişime geçin.

Boats Group