DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
reklam
Google News

Satilik Süper Gulet Atlantic 2010 Model 64.5 Boy 12 En

Son Güncelleme :

04 Ocak 2023 - 12:25

Satilik Süper Gulet Atlantic 2010 Model 64.5 Boy 12 En

satılık_gulet_atlantic_yat.tv_1
Mevcut Atlantik, New York Yat Kulübü üyesi Wilson Marshall, Atlantic tarafından yaptırılan ve 1903’te denize indirilen efsanevi Atlantic’in kopyasıdır.

Thendara, Aile Blanche, Borkumriff, Zaca a te Moana ve en son Herreshoff yarış yelkenlisi Eleonora gibi bir dizi ünlü yata sahip olduktan, restore ettikten, yeniden inşa ettikten veya yeniden yarattıktan sonra, Hollandalı yatçı Ed Kastelein nihai başyapıtını planladı: 3- yelkenli yelkenli Atlantik.

Bugün, yeni ATLANTIC yat, orijinalinin aslına sadık ve otantik bir kopyası olarak bu olağanüstü mirası sürdürüyor. Denizde güvenlik, iletişim ve gemideki yaşamın çeşitli eğlence ve konfor yönlerine ilişkin mevcut düzenlemeleri karşılamak için modern sistemler ve ekipmanlar kurulmuştur. Ancak orijinal ATLANTIC’in ve bugünkü adaşının fotoğraflarına bakıldığında, ikisi arasındaki önemli farkları tespit etmek zor.

Konaklama
Atlantic, lüks altı kamara düzeninde en fazla on iki kişiye kadar uyuyabilir. Aynı zamanda, mahremiyetin yanı sıra gemide her zaman rahat ve lüks bir deneyim sağlayan ayrı mürettebat odalarında mürettebatı için tam uyum sağlar.

TEKNE TV