DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
reklam
Google News

Satilik Super Yat Invictus 2013 Model 66 Boy 20 En 100.000.000 $

Son Güncelleme :

04 Ocak 2023 - 12:58

Satilik Super Yat Invictus 2013 Model 66 Boy 20 En 100.000.000 $

Invictus, Delta Marine tarafından 2013 yılında inşa edilen 66 metrelik bir süper yattır. İç tasarımından Johnson, Wen/Mulder & Associates sorumludur.

Invictus, etkileyici 1943 GT’sinin kendisine 70-80m’lik bir yatın iç hacmini vermesiyle benzersizdir. Altı güverteye yayılmış inanılmaz iç-dış alanlarıyla en iyi süper yat deneyimini sunuyor.

Her güvertede bir bar bulunan Invictus’un merkezinde eğlence yer alır. Ayrıca, geniş oturma alanlarına ve inanılmaz bir Lalique bara açılan sürgülü cam kapılardan 180 derecelik manzaranın keyfini çıkarabilecekleri 20 kişilik resmi bir yemek alanı da bulunmaktadır. Daha hareketli akşamlar için sky lounge, Paris tarzı bir gece kulübüne dönüşüyor.

Invictus, su oyuncaklarına ve botlara erişim sağlayan bir plaj kulübü ile donatılmıştır, ayrıca daha geleneksel bir egzersiz arayanlar için tam donanımlı bir spor salonu da vardır. Tam kirişli bot, iskele ve sancak erişimine sahiptir ve iki adet 8,2m bot barındırabilir.

Invictus’un üst güvertesinde, cam cepheli jakuzinin etrafında rahat bir salon yaratan çeşitli oturma ve güneşlenme alanları vardır. Ayrıca büyük bir oturma barı ve açık havada yemek masası mevcuttur. İçeride, yüksek tavanlar ve büyük pencereler ana salona bol miktarda ışık getiriyor. Bitişikteki sinema, 14 kişilik kademeli oturma düzeniyle tüm deneyimi yeniden yaratıyor.

Invictus, kendisine 13,5 deniz mili seyir hızı ve 16 deniz mili azami hız sağlayan çift vidalı dizel motorlarla çalışıyor. Kuantum sıfır hız stabilizatörleri, demir atarken en yüksek konforu sunar. Ayrıca tekerlekli sandalye erişimine uygundur ve tüm iç güverteleri birbirine bağlayan bir asansörü vardır.

Konaklama
Invictus, 9 kabinde 20 kişilik konaklama imkanı sunmaktadır. Sahibi, panoramik manzaraları göstermek için üç tarafında tam boy pencereler, bir ofis, salon ve özel bir kahvaltı güvertesi bulunan muhteşem bir ana süite ev sahipliği yapan ayrı bir belirlenmiş güvertede muamele görüyor. İleride tenha bir güneşlenme yeri de bulunmaktadır.

TEKNE.TV