DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
reklam
Google News

Altena Yachting

Son Güncelleme :

09 Şubat 2024 - 13:07

Altena Yachting

Altena Yachting: Kalpten Gelen Bir Tutku, Geleneksel Zanaatkarlıkla Buluşuyor

Altena Yachting, yürekten gelen bir tutkuya ve geleneksel zanaatkarlığa olan saygıyla şekillenen bir firma. Teknik mükemmelliğin yanı sıra son rötuş ve donanım seviyesiyle de öne çıkan muhteşem yat teklifleri sunuyorlar.

1969 yılında kurulan Altena Yachting, dünya çapında dağıtım yapan güvenilir bir uluslararası şirket haline geldi. Geniş model ve tasarım seçenekleri ile lüks motoryatlar, iç su yollarından denize uygun yatlara kadar çeşitlilik gösterir. Altena, nehirlerden Fransız kanallarına, denizden daha zorlu sulardaki seyirler için gemiler üreterek her talebi karşılayabilir.

Tüm çalışmalar kendi yönetimleri altında gerçekleştirilir. Tasarımdan inşaata, iç işçilikten ekipmana ve tüm teknik detaylara kadar her aşama titizlikle yönetilir.

Gerard Pols, Altena Yachting’e hobi olarak başladı ve dizel motorlarla çalışmakla ilgilenerek gemi yapımına tutkuyla bağlandı. Kendi yatını inşa etme hayaliyle yola çıkan Pols, ailesi ve iş arkadaşlarının desteğiyle bu hayalini gerçekleştirdi. İlk kruvazörünü denize indirmeden önce bir alıcı buldu ve bu sayede Altena Yachting’in temellerini attı. Bu, gemi inşa endüstrisinde başarılı bir kariyerin başlangıcıydı.

Altena Yachting, kalpten gelen bir tutku ve geleneksel zanaatkarlığın buluşmasıyla şekillenen bir marka olarak denizcilik dünyasında adını duyurmaya devam ediyor.

Boats Group