DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
reklam
Google News

Christensen

Son Güncelleme :

10 Şubat 2024 - 20:49

Christensen
Christensen Tersaneleri: Kalitede Yenilikçi Liderlik

Yaklaşık kırk yıl önce Dave Christensen, Amerika’da üretilen sağlam ve estetik açıdan güzel bir motoryat bulamayınca, kendi yatını inşa etmeye karar verdi. Başarıyla tamamladıktan sonra, aynı kalite ve güvenilirliği diğer yat sahiplerine sunma vizyonuyla Christensen Tersaneleri doğdu.

Bugün, Christensen Tersaneleri, denizcilerin okyanusta aşan güzel yatlarını teslim etme konusundaki orijinal vizyonunu sürdürüyor. Şirket, altı Christensen yatına sahip olan ve kalite ve inşaat deneyiminde yeni zirvelere ulaşmayı hedefleyen iki sahip tarafından yönetilmektedir.

Tersanenin sunduğu benzersiz iş gücü, yaklaşık 1.000 adam-yılının üzerinde tekne inşa deneyimine dayanmaktadır. Her biri, her teknenin en yüksek kalitede inşa edilmesini ve zamanında ve bütçeye uygun bir şekilde teslim edilmesini sağlamak için dürüstlük ve şeffaflığa adanmıştır.

Dave Christensen, tersaneyi açarken girişin üzerine bir tabela asmıştı: “Bu kapılardan dünyanın en iyi tekne yapımcıları geçmektedir.” Bugün, yeni sahipler bu ifadeyi şöyle genişletiyor: “Ve dünyanın en memnun Motoryat sahipleri.” Bu, Christensen Tersaneleri’nin kalitede liderlik ve müşteri memnuniyetinde sürekli bir taahhüdünü vurgular.

Boats Group