DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
reklam
Google News

Lazzara Yachts

Son Güncelleme :

13 Şubat 2024 - 22:02

Lazzara Yachts

Lazzara Yachts: Yenilikçi ve Benzersiz Yat Tasarımları

Lazzara Yachts, yılların deneyimine sahip efsanevi bir Amerikan şirketidir ve her bir tasarımında yenilik ve benzersizlik sunar. Deneyimli bir tersane olarak, her yapı üzerinde tam kontrole sahibiz ve kaliteye büyük önem veriyoruz. Bu nedenle, sınırlı sayıda yat inşa ediyoruz, böylece her limanda bir Lazzara bulamazsınız.

Lazzara, Express (LSX), Sport (LSY), Motor (LMY), Ultra High Volume (UHV) ve Catamaran (LPC) serisi yatlar sunmaktadır. Lazzara sahipleri, gemilerinin bireyselliğini ve süper yat kalitesini takdir eden özel bir grubun parçasıdır.

Hız ve Uzay:
Lazzara filosunu görkemli bir tarzda genişleten LSX 85, hayallerinin ufkuna gitmeye hazır olanlar için mükemmeldir. Hız, alan ve teknik özelliklerin yanı sıra kapsamlı güzel görünüm için yüksek puanlar kazanan bu akıllı yat, cesur bir açıklama yapıyor. Üçlü Volvo IPS 1350 hp motor imzayı üretiyor. Tahmini 40 knot tepe hızı ve 400+ nm menzili ile Lazzara, sizi heyecanlandıracak. Zarif martı kanadı kapıları, iskele ve sancak tarafına açılan tik veranda kapıları ve alt güverte katlanır balkonu olan geniş bir açık kokpit, denizden asla uzakta olmadığınızı hissettirir.

Boats Group