DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
reklam
Google News

Marlow Pilot

Son Güncelleme :

14 Şubat 2024 - 20:46

Marlow Pilot

Marlow Pilot: Yenilik ve Kalitenin İfadesi

Marlow Yachts’ın eşsiz vizyonu ve yenilikçi ruhu, 2012 yazında ikonik yelkenli markası Hunter Marine ve trol markası Mainship’i satın almasıyla yeni bir boyuta taşındı. Bu tarihten itibaren, David Marlow ve Alachua, FL’deki tasarım ekibi, Marlow Pilot 31, Marlow Pilot 32, Marlow Pilot 37 ve daha yakın zamanda Marlow Pilot 34 gibi dört yeni trol modelini hayata geçirdi. Bu yeni modeller, geçmişten gelen değerli tasarım fikirleriyle Marlow’un eşsiz mühendislik ve teknolojiyle birleşerek muhteşem bir şekilde yeniden hayat buldu.

Marlow Pilot serisi, gelişmiş malzemeler ve teknolojilerle üretilen birinci sınıf deniz araçlarıdır. Kevlar, balsa çekirdeğinin yerini alan yüksek teknoloji Nida-Core yapısı, dikişsiz FRP kumaşlar, vinil ester reçineler ve optimize edilmiş cam-reçine oranları, bu teknelerin dayanıklılığını ve performansını artırırken aynı zamanda hafifliğini korur. Marlow Pilot’ların tasarımı, trol pazarına yeni bir soluk getirirken, Marlow’un endüstri lideri bilgi birikimi ve deneyimiyle desteklenmektedir.

Marlow Pilot serisinde kullanılan teknolojiler, uluslararası standartları aşan sınıflandırmaya izin vermek için en son düzenlemelere uyumlu şekilde entegre edilmiştir. Bu tekneler, “En İyiyi Basitçe İnşa Et” misyon beyanıyla, değer, yetenek, performans, denize elverişlilik ve kalite açısından benzerlerinden ayrılır. Marlow Pilot serisi, denizcilik tutkunlarına mükemmel bir deneyim sunmak için özenle tasarlanmıştır ve Marlow Yachts’ın üstün kalite ve yenilikçilik mirasını taşımaktadır.

Marlow Pilot serisi, denizdeki maceralarınıza yeni bir boyut kazandırmak için tasarlanmış, mükemmel performansı ve üstün konforuyla öne çıkan birinci sınıf trol tekneleridir. Her detayı titizlikle düşünülmüş olan bu tekneler, Marlow Yachts’ın özgün vizyonunu ve mühendislik harikası yaklaşımını yansıtır.

Boats Group