DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
reklam
Google News

Monte Carlo Yachts

Son Güncelleme :

14 Şubat 2024 - 23:28

Monte Carlo Yachts

Monte Carlo Yachts: Lüksün ve Yeniliğin İtalyan İmzası
Monte Carlo Yachts, yatçılık dünyasında çığır açan bir projedir. Yelkenli tekne üretiminde lider konumda olan, dünyanın en büyük ikinci tekne üreticisi ve en iyi beş oyuncusu arasında yer alan Fransız grubu Beneteau’nun endüstriyel güçleri tarafından desteklenen Monte Carlo Yachts, yönetimi, tasarımcıları ve zanaatkarlık becerileriyle İtalyan mükemmelliğini yansıtmaktadır.

Skylounge: Yenilik ve Esenlik
Monte Carlo Yachts, MCY’lerin ikinci neslinin parlak ve daha büyük hacimlerini daha da geliştiren yeni bir seri olan Skylounge’u duyurdu. Bu yeni koleksiyon, İtalyan yapımı bir yatta ilk kez sunulan geniş ve özelleştirilebilir kapalı Flybridge gibi temel özelliklerle, tersanenin birey ve deniz arasındaki özgün ilişkisini güçlendiriyor. Serinin ilk yatı, Miami Yacht Show’da sergilenecek olan MCY 70 Skylounge olacak ve ilerleyen saatlerde diğer Skylounge modelleri tarafından takip edilecektir.

Ödüllü Yenilikçilik
Monte Carlo Yachts, yeni MCY 76 ve yeni MCY 66 modelleriyle dünya çapındaki endüstri ödüllerinde uluslararası tanınırlık kazanmıştır. Asya’da olduğu kadar Avrupa’da da uluslararası tekne ödüllerinde güçlü bir gösteriyle başlayan yeni yılda, Monte Carlo Yachts, MCY’lerin ödüllü motorlarının güçlü ve benzersiz özelliklerini daha da geliştiren yeni Skylounge serisini duyurarak ikinci nesil Koleksiyonunu daha da ileriye taşımıştır.

Monte Carlo Yachts, lüksün ve yeniliğin İtalyan imzasını taşımaya devam ediyor. Müşterilerine zarafet ve teknolojinin mükemmel birleşimini sunarken, denizcilik dünyasında öncü bir rol üstlenmeye devam etmektedir.

Boats Group