DOLAR %
EURO %
GRAM ALTIN %
ÇEYREK A. %
BITCOIN %
SON DAKİKA
reklam
Google News

Tiara Yachts

Son Güncelleme :

27 Şubat 2024 - 1:53

Tiara Yachts
 

Tiara Yachts, ABD’de üretilen dünyanın en iyi yatlarını yaratma yolculuğuna 60 yıl önce başladı. Şirket, müşterilerinin ihtiyaç ve isteklerini merkeze alarak arkadaşlar, aileler ve suyun keyfini çıkarmayı odak noktası haline getirir.

Tiara Yachts, sofistike tasarım ve mühendislik ile görsel olarak çarpıcı, inanılmaz derecede konforlu, teknolojik olarak gelişmiş ve kullanımı kolay yatlar üreterek bu odak noktasını hayata geçirir. Şirket, mükemmeliyete olan bağlılığını sarsılmaz bir şekilde sürdürür ve sürekli olarak yatçılık deneyimini iyileştirmenin yollarını arar.

Müşteri odaklı bir yaklaşım benimseyen Tiara Yachts, müşteriyle ilgilenmeye ve daha iyi bir genel bayi organizasyonu sağlamaya inanır. Müşteri hizmetlerine ve kaliteye olan bağlılığı, şirkete NMMA’nın CSI için en yüksek başarı ödülünü kazandırmıştır.

Tiara adını taşıyan her yatta, şirketin tutkusunun yansımalarını görmek mümkündür. Tiara Yachts, Michigan, Holland’da bulunan eşsiz işçiliği deneyimlemenin ve Amerikan yapımı ürünlerin gururuna tanıklık etmenin önemini vurgular. Şirketin zanaatı, çağrısı ve tutkusu, üretilen ürünlerde olduğu kadar bayi ağı, satıcı ortaklar ve müşterilerle olan ilişkilerinde de önemli bir rol oynar.

Boats Group